Klašu audzinātāji
Klase | Kabinets | Klases audzinātājs |
1.a | 341. telpa | Sanita Irkle |
1.b | 344. telpa | Ilze Šnepste |
1.c | 340. telpa | Laura Beņislavska |
2.a | 115. telpa | Lita Spruģevica |
2.b | 114. telpa | Annija Horste |
2.c | 343. telpa | Maija Apkalne |
3.a | 111. telpa | Sarmīte Pāvelsone |
3.b | 113. telpa | Māra Klajuma |
3.c | 112. telpa | Tatjana Kaudze |
4.a | 349. kab. | Agita Ameļina |
4.b | 353. telpa | Inga Šabāne |
5.a | 118. telpa | Olga Smirnova |
5.b | 228. kab. | Samanta Veidemane |
6.a | 346. telpa | Marina Čigarina |
6.b | 231. telpa | Judīte Zīberga |
7.a | 348. telpa | Svetlana Ivanova |
7.b | 347. telpa | Elita Špehte |
7.c | 224. telpa | Inta Cinciusa |
8.b | 339. telpa | Ģirts Zaķis |
8.c | 225. telpa | Beate Riekstiņa |
9.a | 256. telpa | Zaiga Dzene |
9.b | 236. telpa | Inita Kačevska – Brante |
9.c | 119. telpa | Zanda Bite |
10.a | 121. telpa | Antra Ziemele |
10.b | 237. telpa | Kristīne Zemture |
11.a | 351. telpa | Janita Vagulāne |
11.b | 347. telpa | Kristīne Zemture |
12.a | 116. telpa | Agija Leimane |
12.b | 347. telpa | Kristīne Zemture |
Priekšmetu skolotāji
Priekšmets | Skolotājs |
Angļu valoda | Ivanova Svetlana, Špehte Elita, Riekstiņa Beata, Roberts Skutelis, Annika Radele, Horste Annija, Polence Liene |
Bioloģija | Lesiņa Emīlija, Inga Šabāne, Rita Bidzāne |
Datorika | Artūrs Stepčenko, Zemture Kristīne, Vasiļjevs Gļebs |
Dabaszinības | Inga Šabāne , Spruģevica Lita |
Fizika | Ozoliņa Olga, Maranika Jautrīte |
Ģeogrāfija | Valova Astrīda |
Inženierzinības | Kambuts Alvis, Maranika Jautrīte |
Krievu valoda | Dzene Zaiga, Čigarina Marina |
Ķīmija | Bērzniece Inguna, Lesiņa Emīlija |
Latvijas un pasaules vēsture | Ameļina Agita, Valova Astrīda |
Latviešu valoda un literatūra | Cinciusa Inta, Dzene Zaiga, Leimane Agija, Pastare Vita, Zīberga Judīte, Pujate-Žaime Egita |
Matemātika | Dobele Skaidrīte, Pinkovska Ilze, Runča Inguna, Vagulāne Janita, Maranika Jautrīte, Kairjaka Baiba |
Dizains un tehnoloģijas | Juris Viļamas, Kačevska-Brante Inita, Bite Zanda, Kambuts Alvis |
Robotika | Špude Betija Sāra |
Mūzika | Pastare Sanija, Ziemele Antra, Petriņa Zane |
Vēsture un sociālās zinātnes | Šķibuste Iveta, Ameļina Agita |
Sports un veselība | Riekstiņa Beata, Veidemane Samanta, Zaķis Ģirts |
Vācu valoda | Blažēviča Žanna |
Vizuālā māksla | Bite Zanda, Kačevska-Brante-Inita |
Programmēšana | Damberga Arnita, Kristīne Zemture, Caune Vairis, Vasiļjevs Gļebs |
Teātra māksla | Kazaka Inga |
Projekta darbs | Zemture Kristīne, Lesiņa Emīlija |